KONTAKTA OSS

Hör av dig till oss, oavsett om du har en idé eller behöver inspiration kring ett projekt, vi finns här för att hjälpa dig.
Från koncept till färdigställande, låt oss inspirera dig.

Patsy Bellido
Patsy BellidoLjusdesigner MSc & Inredningsarkitekt
TEL: +46 (0) 725 346 985

patsy@tillsammans.com

Viktor Ekman
Viktor EkmanByggnadsingenjör
TEL: +46 (0) 763 189 919

viktor@tillsammans.com

Jonas Sjöberg
Jonas SjöbergArkitekt
TEL: +46 (0) 704 933 348

jonas@tillsammans.com

Per Wångstedt
Per WångstedtArkitekt SAR/MSA
Tel: +46 (0) 708 700 788

per@tillsammans.com

Cecilia Cronelid Thulin
Cecilia Cronelid ThulinLjusdesigner & Inredningsarkitekt MSA
Tel: +46 (0) 704 713 280

cecilia@tillsammans.com

Amanda Krantz
Amanda KrantzInredningsarkitekt
TEL: +46 (0) 703 271 886

amanda@tillsammans.com

Christian Stark
Christian StarkDipl.Ing.(FH) Arkitekt SAR/MSA
Tel: +46 (0)8-526 924 24

christian@tillsammans.com

Margreth Dahlqvist
Margreth DahlqvistArkitekt SIR/MSA/MFA
TEL: +46 (0) 725 091 717

margreth@tillsammans.com

Eleonor Räim
Eleonor RäimArkitekt SAR/MSA
TEL: +46 (0) 702 248 018

eleonor@tillsammans.com

Annika Thelaus
Annika ThelausArkitekt SAR/MSA
Tel: +46 (0) 727 318 585

annika@tillsammans.com

Tillsammans Arkitekter AB. Sankt Eriksgatan 15 112 39 Stockholm Tel: +46-8 526 924 24 Email: info@tillsammans.com. Org.nr: 559023-4596