KONTAKTA OSS

Hör av dig till oss, oavsett om du har en idé eller behöver inspiration kring ett projekt, vi finns här för att hjälpa dig.
Från koncept till färdigställande, låt oss inspirera dig.

Janne Ryghseter Bjelkmark Arkitekt SIR/MSA
Janne Ryghseter Bjelkmark Arkitekt SIR/MSATel: +46 (0) 730 500 380 janne@tillsammans.com
Cecilia Cronelid Thulin Ljusdesigner & Inredningsarkitekt MSA
Cecilia Cronelid Thulin Ljusdesigner & Inredningsarkitekt MSA Tel: +46 (0) 704 713 280 cecilia@tillsammans.com
Med inriktning inom belysning, etc xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Margreth Dahlqvist Arkitekt SIR/MSA/MFA
Margreth Dahlqvist Arkitekt SIR/MSA/MFATEL: +46 (0) 725 091 717 margreth@tillsammans.com
Viktor Ekman Byggnadsingenjör
Viktor Ekman ByggnadsingenjörTEL: +46 (0) 763 189 919 viktor@tillsammans.com
Moulienne Giesecke Arkitekt SIR/MSA/MFA
Moulienne Giesecke Arkitekt SIR/MSA/MFATEL: +46 (0) 0733 706 807 moulienne@tillsammans.com
Helena Ljungberg Manrell Arkitekt SIR/MSA
Helena Ljungberg Manrell Arkitekt SIR/MSATEL: +46 (0) 708 991 102 helena@tillsammans.com
Eleonor Räim Arkitekt SAR/MSA
Eleonor Räim Arkitekt SAR/MSATEL: +46 (0) 702 248 018 eleonor@tillsammans.com
Jonas Sjöberg
Jonas SjöbergTEL: +46 (0) 704 933 348 jonas@tillsammans.com
Christian Stark Arkitekt SAR/ MSA
Christian Stark Arkitekt SAR/ MSA Tel: +46 (0)8-526 924 24 christian@tillsammans.com
Annika Thelaus Arkitekt SAR/ MSA
Annika Thelaus Arkitekt SAR/ MSATel: +46 (0) 727 318 585 annika@tillsammans.com
Per Wångstedt Arkitekt SAR/MSA
Per Wångstedt Arkitekt SAR/MSA Tel: +46 (0) 0708 700 788 per@tillsammans.com

Tillsammans Arkitekter AB. Sankt Eriksgatan 15 112 39 Stockholm Tel: +46-8 526 924 24 Email: info@tillsammans.com. Org.nr: 559023-4596